Дні студентської науки 2024

23 квітня на кафедрі міжнародної економіки та бізнесу було прведено  студентську конференцію   «Дні студентської науки 2024», що відбулась в межах Днів студентської науки в ЧДТУ.

Вітаємо студентів та їх наукових керівників з перемогою.

Перше місце – студента 2-го курсу факультету економіки та управління, групи МЕ-223, Панасенко Дмитро Віталійович, тема доповіді: «Переваги системи освіти в США», науковий керівник д.е.н., професор Петкова Л. О.

Друге місце – студентка 4-го курсу факультету економіки та управління, групи МЕ-203, Степанова Вікторія Михайлівна, тема доповіді: «Сучасні проблеми реалізації принципів міжнародного економічного права», науковий керівник к.е.н., доцент Пасенко В.М.

Третє місце – студента 2-го курсу факультету економіки та управління, групи МЕ-223, Мусатов Олег Сергійович, тема доповіді: «Освіта в Китаї та Японії: контрасти та уроки для України», науковий керівник д.е.н., професор Петкова Л. О.