Кафедра міжнародної економіки та бізнесу розміщується в 1 корпусі. Приміщення кафедри знаходяться на дев’ятому поверсі дев’ятиповерхової будівлі. Загальна площа приміщень, що використовуються в навчальному процесі професорсько-викладацьким та навчально-допоміжним персоналом складає 754,4 м2, з них для потреб навчального процесу – 703,4 м2, для службових потреб – 51 м2.

За кафедрою міжнародної економіки та бізнесу закріплено чотири приміщення загальною площею 201 м2, з них 2 спеціалізовані аудиторії, оснащені мультимедійним обладнанням:

  1. Кабінет завідувача кафедрою к. 904-1, площа 17 м2.
  2. Викладацька кімната к. 908-1, площею 34 м2.
  3. Спеціалізована аудиторія кафедри міжнародної економіки та бізнесу а. 711-1, площею 70 м2.
  4. Спеціалізована аудиторія кафедри фінансів і міжнародної економіки та бізнесу к. 909-1к., площею 80 м2.
  5. Інжинірингова лабораторія  «Noosphere Engineering School».

Під приміщення для лекційних, семінарських та практичних занять виділено 703,4 м2. Фондова вартість обладнання, розміщеного в спеціалізованих та навчальних приміщеннях кафедри складає близько 100 тис. грн. 

Кафедра міжнародної економіки та бізнесу забезпечена необхідною кількістю комп’ютерної техніки, які забезпечують проведення лекційних та практичних занять у повному обсязі, передбаченому навчальним планом. 

Крім власних навчальних та спеціалізованих лабораторій кафедра міжнародної економіки та бізнесу використовує також ряд спеціалізованих аудиторій університету.

У приміщенні «Noosphere Engineering School» відбуваються тематичні заняття, вебінари, воркшопи, а також вона призначена для роботи студентів у позанавчальний час над своїми проектами. 

Noosphere Engineering School – це спільний проект компанії Ноосфера і провідних університетів України, – центр досліджень і проектної діяльності, синергія зусиль експертів, студентів і ентузіастів, каталізатор проривних інновацій на стику науки і бізнесу. В рамках проекту топ-менеджери компанії Ноосфера діляться зі студентами знаннями і практичним досвідом, а викладачі і професорський склад університетів – науковими, емпіричними та теоретичними рішеннями. Такий синтез теорії і практики дозволяє створювати і реалізовувати інноваційні ідеї.