Нагорний Євген Олександрович, Випуск 2011 р.

Старший викладач кафедри корпоративних фінансів і контролінгу, КНЕУ ім. Вадима Гетьмана Баскетбольний Арбітр міжнародної категорії ФІБА

 …Для мене навчання в Alma mater завжди асоціюється з приємними спогадами, адже по-перше, ми були першопрохідцями, в певній мірі, а по друге – у нас була невелика, але досить дружня група, яка проходила всі труднощі разом.

Головна перевага нашої спеціальності – це можливість вивчення двох іноземних мов, що дає змогу бути доволі конкурентоспроможним на ринку праці. Ставлення викладачів завжди було професійним і навіть інколи трохи “суворішим” ніж до студентів інших спеціальностей, адже Леся Омелянівна завжди нам нагадувала, що ми маємо працювати більш старанно)))

І я хочу сказати величезне дякую нашій кафедрі, за ті знання, які вона нам надала і за ті намагання донести до нас найбільш важливу інформацію, яка, можливо, і не стосувалася нашої спеціальності напряму, але допомагала нам в різних життєвих ситуаціях.

Можарівський Олег Васильович, Випуск 2019 р.

Економіст фінансового відділу компанії Altera Azteca Milling Ukraine (Gruma, SSC), м. Черкаси

photo_2022-02-02_12-35-11
Після закінчення університету в 2019 році отримав роботу у загальному центрі обслуговування, міжнародної компанії Gruma.
 
Викладачі кафедри міжнародної економіки та бізнесу зробили все можливе, щоб навчання було інформативним, корисним та цікавим. За час навчання я здобув фундаментальні знання та професійні навички, якими користуюсь у своїй професійній діяльності. А посилена програма вивчення англійської мови відіграє дуже важливу роль для мене, як для працівника міжнародної компанії. Бувши старостою групи та частиною студентської ради факультету я отримав гарний досвід адміністративної роботи, що допомагає зараз у кар’єрному рості.
 
Висловлюю щиру подяку кожному викладачеві за знання, настанову, підтримку та розуміння. Студентам та абітурієнтам бажаю взяти максимум знань та багато яскравих моментів від студентських років та отримати задоволеність від цього часу