20 квітня на кафедрі міжнародної економіки та бізнесу було прведено  студентську конференцію   «Дні студентської науки 2021», що відбулась в межах Днів студентської науки в ЧДТУ.

  Вітаємо студентів та їх наукових керівників з перемогою.

Перше місце – студент І-го курсу магістратури факультету економіки та управління, групи МЕМ-20, Нагорний Д. О., навчання за кошти бюджету, тема доповіді: „Вплив пандеміїCOVID-19 на перерозподіл світових економічних потоків.”, науковий керівник д.е.н., проф. Петкова Л. О.

Друге місце – студент І-го курсу магістратури факультету економіки та управління, групи МЕМ-20, Осадченко І. О., навчання за кошти бюджету, тема доповіді: „Модель нової автаркії для України”, науковий керівник д.е.н., проф. Петкова Л. О.

Друге місце – студент ІІІ-го курсу факультету економіки та управління, групи МЕ-183, Скляр Ю.Ю., тема доповіді: „Вплив Covid-19 на ринок акцій ТНК”, науковий керівник д.е.н., проф. Петкова Л. О.

Третє місце – студент ІІІ-го курсуфакультету економіки та управління, групи МЕ-183, Прокопенко І.С., навчання за кошти бюджету, тема доповіді: „Міжнародні торгівельні угоди”, науковий керівник к.е.н., доц. Паламарчук Д.М.

Третє місце – студентка І-го курсу факультету економіки та управління, групи МЕ-183, Степанова В. М., навчання за кошти бюджету, тема доповіді: „Вплив Brexit на інтеграційні процеси в світі”, науковий керівник к.е.н., доц. Пасенко В.М.

VІІІ Міжнародна науково-практична конференція

26 березня 2021 р. відбулась VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії глобальної конкурентоспроможності: соціально-економічні виміри», організована кафедрою міжнародної економіки та бізнесу ЧДТУ за підтримки партнерських організацій та університетів. В доповідях учасників конференції були розглянуті інституційні, технологічні, інноваційні та фінансові аспекти забезпечення глобальної конкурентоспроможності, досліджені загрози для економічного розвитку в період пандемії Covid-19, визначені можливі шляхи розв’язання сучасних проблем забезпечення конкурентоспроможності на рівні країни, регіону та підприємства.