Розширене засідання кафедри міжнародної економіки та бізнесу

18 квітня відбулося розширене засідання кафедри міжнародної економіки та бізнесу щодо оновлення ОП “Міжнародна економіка” та ОП ” Міжнародна економіка та бізнес”.
В засіданні взяли участь представники академічної спільноти: заступник директора ННІМБ ім. Б.Д. Гаврилишина, Західноукраїнського національного університету, д.е.н., професор Віталіна Євгеніївна Куриляк; завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Центральноукраїнського національного технічного університету, д.е.н., професор Іван Михайлович Миценко.
Результати обговорення актуальних викликів та перспектив національного і глобального економічного розвитку будуть відображені в оновлених освітніх програмах через удосконалення програмних результатів навчання, нові фахові компетенції, розширене змістове наповнення дисциплін.